Bleni pëlqimet e FacebookSi të blini pamje, pajtimtarë, pëlqime, komente?

RegjistrohemShtoni fonde në bilancin tuajKrijoni një kompaniFaqja në Facebook pëlqen

Çmim L / 100

Pëlqimet e faqes në Facebook - [Fillimi i menjëhershëm] [5,000-8,000 /ditë] [Албания] [Min: 100] 190.33
Pëlqimet e faqes në Facebook-[0-24 orë fillimi] [200-1000/ditë] [Албания] [Min: 100] 222.06
Pëlqimet e faqes në Facebook-[0-1 orë fillimi] [1.000-5,000 /ditë] [Албания] [Min: 100] 31.72
Pëlqimet e faqes në Facebook-[0-2 orë fillimi] [2,000-5,000 /ditë] [Албания] [Min: 100] 188.75
Pëlqimet e faqes në Facebook-[0-12 orë fillimi] [5,000-10,000 /ditë] [Min: 100] 85.65


Për një provë falas në këtë shërbim, ju lutemi kontaktoni konsulentin në internet në fund të djathtë.


Bleni pëlqimet e Facebook. Facebook prezantoi butonin e tij "Like" përsëri në 2009. Që nga kjo, ky buton njihet si monedha më e rëndësishme e platformës së mediave sociale. Tani, njerëzit kanë të varur për të marrë gjithnjë e më shumë pëlqime në faqet e tyre të biznesit, duke e konsideruar atë si një tregues të rëndësisë dhe popullaritetit të markës tuaj. Trendi për të blerë pëlqime në Facebook me PayPal ishte bërë një faktor kryesor për markat kur kompanitë ose shitësit përmbytin rrjetin në bazën e tij të përdoruesit në rritje. Le të kemi një vështrim të hollësishëm se si ofruesi i shërbimit të mediave sociale dhe blerja e llogarisë në Facebook i pëlqen puna. Reklamat në Facebook u emëruan "Facebook" kur u themelua në 2004. Por më vonë, ata vendosin të përjashtojnë "" nga "nga emri i tyre. Që nga viti dhe dita u prezantua reklamat në Facebook, po rritet shumë. Edhe pse shumë platforma të tjera të mediave sociale, si Instagram, LinkedIn, Twitter - Facebook ka më shumë trafik, konsiderohet platforma sociale më e ndërvepruar. "Profili i Facebook" kur u themelua në 2004. Por më vonë, ata vendosin të përjashtojnë "" nga "nga emri i tyre. Që nga viti dhe dita e postimeve në Facebook u prezantua, po rritet shumë. Edhe pse shumë kanale të tjera të mediave sociale, si Instagram, LinkedIn, Twitter ka më shumë trafik, konsiderohet platforma sociale më e ndërvepruar. Bleni pëlqimet e Facebook. Kthejeni biznesin tuaj në një markë dhe bëhuni një pionier! Kthejeni biznesin tuaj në një markë dhe bëhuni një pionier! Profili i Facebook është ndoshta platforma e parë e mediave sociale që prezantoi veçori të tilla si ndarja e videove, lajme (pa asnjë kufizim kohor), sondazhe, krijimi i grupeve dhe shumë më tepër. Tani, është një kohë që ne po përdorim këtë kanal të mediave sociale edhe për qëllime të gazetave dhe televizionit. Ajo përmban transmetime të drejtpërdrejta që janë të lehta për t’u përdorur dhe ju lejojnë të përdorni mijëra e miliona përdorues në të gjithë globin. Ju gjithashtu mund të ndikoni në disa situata politike brenda vendit, duke ju bërë të shihni se çfarë është rreth jush përmes sociale. Në këtë epokë dixhitale, çdo biznes tjetër po bën përpjekje për të krijuar një imazh unik të markës. Kompanitë përdorin teknika të ndryshme për të marrë rezultatet më shpejt dhe për të humbur llogarinë e tyre të biznesit si rezultat. Prandaj, faqja në Facebook është një treg i gjerë që ju lejon të bashkëveproni me këdo që dëshironi në të gjithë botën, të postoni gjithçka që dëshironi, të dërgoni mesazhe me këdo, të shtoni këdo në komunitetin tuaj dhe shumë më tepër. Por kur bëhet fjalë për rritjen e afrimit të biznesit tuaj përmes faqes në Facebook - kërkon që ju të ndiqni rregulla specifike për të parandaluar bllokimin e llogarisë, përkohësisht ose përgjithmonë. Duke qenë një pionier në ofrimin e shërbimeve të mediave sociale, Like Geek i kupton të gjithë faktorët dhe termat që mund të ndikojnë në biznesin tuaj dhe dukshmërinë e tij. Prandaj, duke mbajtur parasysh të gjithë elementët, ne, si ekspertë, ju ofrojmë shërbimet më të mira për të blerë pëlqime në faqe, pëlqime të lira, për të blerë ndjekës në Facebook, për të blerë pëlqime në Facebook, dhe shumë më tepër me tarifat më të përballueshme. Përfitimet e blerjes së pëlqimeve në Facebook nga pëlqimet që blejnë geek pëlqime në Facebook nuk janë më të vështira këto ditë sepse ka mundësi të shumta në dispozicion që mund t'ju japin sa më shumë pëlqime sa dëshironi për biznesin tuaj, por zgjedhja e një kompanie të besueshme për t'ju ofruar shërbime të tilla është thelbësore. Ne, si ekspertë, e kuptojmë se është më e rëndësishme të mirëmbani angazhimin e faqes tuaj sesa të botoni pëlqimet e rreme që në fund të fundit ulin gradën dhe dukshmërinë e faqes tuaj FaceBbook. Prandaj, ne sigurohemi që t'ju ofrojmë pëlqimet e vërteta të FB -së që përmirësojnë arritjen e markës suaj dhe të marrin një pozicion më të mirë në rezultatet e kërkimit kur dikush kërkon për shërbimet e lidhura që ju ofroni. Këtu janë disa nga përfitimet e përmendura për të blerë ndjekësit e Facebook: • Shprehja e Afinitetit • Më shumë angazhim • Aftësi e shkëlqyeshme e fushatës së marketingut me email • Sindikimi viral i përmbajtjes • Më shumë Trafiku i Uebfaqes • Bëhu atje në grafikun social • Reklamim efektiv • Pëlqimet që çojnë në më shumë njohuri përfitime të blerjes së blerjes së blerjes së blerjes Facebook i pëlqen nga pëlqimet Geek Pse Facebook i pëlqen thelbësore për bizneset? Pse i pëlqen Facebook -të thelbësore për bizneset? Profili i Facebook, pa dyshim, është një nga platformat më të mëdha të mediave sociale që nuk ju lejon vetëm të krijoni faqet e biznesit tuaj, por mund të bëni disa postime në Facebook për të shitur shërbimet dhe produktet tuaja. Një nga karakteristikat më të mira që ofron është mundësia për të hartuar fushata me porosi sipas zonave specifike dhe vendndodhjeve që dëshironi të synoni audiencën. Të kesh një profil biznesi me angazhim minimal ose zero është më e keqe sesa të mos kesh prani. A po pyesni nëse pse është kështu? Kjo për shkak se platformat tuaja të mediave sociale ose vizitorët e profileve konsiderojnë se sa është angazhimi i faqes tuaj. Ata analizojnë trafikun e biznesit tuaj me numrin e pëlqimeve dhe komenteve të postimit në Facebook. Sa më të vërtetë të pëlqejnë Facebook -un, aq më shumë shanset për të marrë klientë të mirë të mundshëm për biznesin tuaj që blejnë nga ju. Pra, sa më shumë të blini pëlqime të vërteta në Facebook, aq më shumë do të hapni ndërmarrje të reja për t'u angazhuar me klientë të rinj çdo ditë, duke ju bërë të rritni biznesin tuaj çdo ditë që kalon. Pse duhet të blini Facebook pëlqen të rritet biznesi juaj? Çdo përdorues ose sipërmarrës që drejton biznesin e tij në marketing në Facebook po kërkon mënyra për t'u bërë i famshëm sa më shpejt që të jetë e mundur. Bërja më e socializuar mund t'ju sjellë dobi, biznesi juaj dhe strategjia juaj zyrtare e marketingut në Facebook. Këtu janë arsyet që e bëjnë blerjen e vërtetë të Facebook -ut i pëlqen të dobishëm për të rritur biznesin tuaj: Blerja e faqes në Facebook do të rrisë shitjet tuaja nëse jeni duke shitur disa shërbime ose produkte në të. Sa më mirë të rriten përmbajtja dhe postimi që azhurnoni, shanset për të rritur tifozët dhe ndjekësit tuaj në Facebook gjithashtu rriten. Nëse zotëroni faqen e internetit të biznesit të tij, atëherë ekziston një mundësi e përsosur për ju që ta tregtoni atë. Bleni ndjekësit në facebook ju lejon të lidhni faqen tuaj të internetit me secilin postim. Blerja e mediave sociale pëlqen përfundimisht rrit postimin tuaj, dhe lidhja juaj në internet do të promovohet pasi mijëra njerëz do ta shohin atë. Klikoni gjithashtu do të rritet në këtë mënyrë, do t'ju mundësojë të mirëpresim klientë të rinj në bord. Nëse blini pëlqime FB, ajo do të tërheq vëmendjen e shkëlqyeshme të shënjestrës tuaj. Ata vizitojnë profilin tuaj të biznesit, dhe pastaj ju mund të ndiqni njëri -tjetrin, në varësi të zgjedhjes suaj. Nëse blini tifozë të sigurt në Facebook, përfundimisht mund të bëheni të njohur në këtë platformë sociale, si dhe njerëzit do të lidhen me ju përmes faqes tuaj të internetit, pse duhet të blini Facebook pëlqen të rritet biznesi juaj? Cili është avantazhi i marrjes së pëlqimeve në Facebook? Cili është avantazhi i marrjes së pëlqimeve në Facebook? Ashtu si Stretagy e marketingut të tjerë në mediat sociale, ndjekësit ose faqja juaj në Facebook gjithashtu ka nevojë që ju të blini ndjekës. Postimi në Facebook pëlqen të lidh audiencën e synuar drejt produkteve tuaja. Sa më shumë pëlqime dhe angazhim të fortë që keni në faqen tuaj të biznesit, aq më shumë njerëz do të dinë për komunitetin tuaj dhe audiencën e pëlqyera në shënjestër. Për më tepër, blerja e ndjekësve në Facebook gjithashtu i bën vizitorët tuaj t'ju besojnë juve dhe shërbimeve tuaja. Algoritmi në Facebook favorizon përmbajtjen që ka nivele të larta angazhimi. Ka shumë përfitime për të blerë kostot e vërteta të pëlqimit të Facebook -ut të tilla si, ajo rrit angazhimin tuaj, merr vizitorë dhe klientë të rinj çdo ditë dhe lë një përshtypje të mirë për audiencën tuaj për t'ju besuar. Për më tepër, blerja e pëlqimeve të mediave sociale e bën reklamën tuaj të efektshme dhe rrit shkallën tuaj të konvertimit se kurrë më parë. Ju ose mund ta drejtoni të gjithë audiencën tuaj të synuar në faqen tuaj të internetit ose t'i angazhoni ato në rritjen e Facebook, në varësi të komoditetit tuaj. Si mund të marr pëlqime të vërteta të synuara në Facebook? Paketat e ndjekësve në Facebook kanë dy miliardë përdorues aktivë për momentin, duke ju ofruar drejtime të mëdha potenciale për markën tuaj. Ka më shumë se 60 milion faqe të biznesit të llogarisë në Facebook me konkurrencë të ashpër për të gjitha pëlqimet thelbësore. Rritja e pëlqimeve tuaja në FB, blerja e postimeve në Facebook, blerja e paketave të ndjekësve, ose gjithçka tjetër në mes të nevojës për ju që të keni një strategji unike të marketingut, audiencën e synuar. Ju mund të merrni Facebook -un e vërtetë të synuar si përmes mënyrave të mëposhtme: Strategjia unike e faqeve të rrjeteve sociale. Artizanat Faqe të Madhe. Bëni faqen tuaj të lehtë për tu kërkuar dhe gjetur. Angazhime të shpejta. Postime përkatëse dhe përmbajtje me cilësi të lartë. garant. fushata reklamash. analitikë. Si mund të marr pëlqime të vërteta të synuara në Facebook? Pse njerëzit po blejnë Facebook pëlqejnë? Cili mund të jetë qëllimi i tyre përfundimtar për ta bërë këtë? Pse njerëzit po blejnë Facebook pëlqejnë? Cili mund të jetë qëllimi i tyre përfundimtar për ta bërë këtë? Businessdo biznes që mban një prani dixhitale, biznes të vogël ose një ndërmarrje të madhe, përpiqet të marrë gjithnjë e më shumë qasje në markë. Prandaj, ata synojnë të blejnë pëlqime FB për faqet e biznesit tuaj për t'i lënë njerëzit të dinë për shërbimet dhe biznesin e tyre. Qëllimi kryesor pas kompanive që blejnë pëlqime të lira në Facebook është të krijojnë një imazh të fortë të markës në mënyrë që njerëzit që vizitojnë faqen e tyre do të marrin një pamje të mirë të markës dhe biznesit tuaj. Ju duhet të siguroheni që të blini pëlqime të sigurta nga një kompani e besuar si "" Ne sigurohemi që çdo vizitor ose si ju të kaloni si Geek është një e vërtetë si nga një përdorues i vërtetë, duke ju ndihmuar të ngrini markën tuaj brenda ditëve. A janë blerja e pëlqimeve në Facebook është e vërtetë? Ekzistojnë dy mundësi të ndryshme; Disa burime ju ofrojnë pëlqime të pa verifikuara duke përdorur llogari të rreme që ndoshta përfundojnë pas një ose dy muajsh. Prandaj, blerja e pëlqimeve në Facebook nuk është gjithmonë e vërtetë nëse nuk zgjidhni një kompani të besueshme si "si geek.”Ne sigurohemi që ta mbajmë profilin e biznesit tuaj të sigurt nga pëlqimet dhe proceset e paligjshme. Pëlqimet që ne ofrojmë janë një postim i mirëfilltë në Facebook që gjenerohet nga procesi i plotë i marketingut, që zgjat përgjithmonë. A janë blerja e pëlqimeve në Facebook është e vërtetë? A i pëlqen blerja e Facebook -ut joetike? A i pëlqen blerja e Facebook -ut joetike? Përgjigja për këtë pyetje është jo nëse ndiqni procesin e duhur për të blerë pëlqime të lira në facebook. Ka disa mjete gjurmimi në dispozicion që mund t'ju ndihmojnë të jepni një numër të madh të pëlqimeve të rreme, por ato zhduken pas ca kohe. Meqenëse, këto lloj teknikash janë joetike sepse përfshin llogari të rreme, duke shkelur rregullat e FB. Prandaj, Facebook bllokon profilin tuaj për ca kohë ose ndoshta përgjithmonë nëse ndonjë përpjekje e tillë është gjetur e lidhur me llogarinë tuaj të biznesit. A është e ligjshme të blini pëlqime në faqen e Facebook? Po, është e ligjshme të blini faqet në Facebook pëlqime për faqen tuaj të biznesit pasi nuk përfshin ndonjë aktivitet të paligjshëm që mund të ndikojë në faqen tuaj dhe shikueshmërinë. Ndiq një proces reklamimi për t'ju dhënë pëlqime dhe angazhim të postimit në Facebook. Ne synojmë audiencën e interesuar për shërbimet tuaja, kështu që ata vizitojnë faqen tuaj, si postimet, mbledhin një pyetje dhe në fund të fundit marrin një epërsi të mundshme. A është e ligjshme të blini pëlqime në faqen e Facebook? Cili është ndryshimi midis pëlqimeve reale dhe bot? Cili është ndryshimi midis pëlqimeve reale dhe bot? Ju mund të gjeni mundësi të ndryshme për të blerë pëlqime në Facebook Pasi të hyni në faqen tonë përkatëse në internet. Opsionet janë si "reale" ose "e rregullt."Këtu, ju duhet të vendosni ose që dëshironi të blini pëlqime të vërteta për faqen tuaj të biznesit ose pëlqimet e botit. Ju gjithashtu mund të pyesni veten nëse cili është ndryshimi midis një bot dhe pëlqimeve të vërteta, të sakta? Pëlqimet reale merren në thelb nga përdoruesit e vërtetë të Facebook që kanë llogaritë e tyre reale dhe i përdorin ato në një shënim të rregullt ose më shpesh. Pra, ndërsa blini pëlqime të vërteta në Facebook për faqen tuaj, ju rritni numrin e pëlqimeve në llogarinë tuaj të biznesit, por kjo ju lejon të angazhoheni me më shumë audiencë të interesuar për përmbajtjen dhe biznesin tuaj. Kjo i bën më shumë njerëz të shohin postimet tuaja, ju jo vetëm që do të merrni shikime, por ata gjithashtu mund t'ju ndjekin dhe të lënë komente për përmbajtjen ose postimin që u pëlqen më shumë në profilin tuaj. Prandaj, është gjithashtu thelbësore të mirëmbani faqen tuaj të biznesit në Facebook me azhurnime të rregullta, kështu që audienca juaj nuk e humb interesin dhe i bën ata të mbajnë të angazhuar me biznesin tuaj çdo ditë që kalon. Pëlqime të rregullta ose bot nga ana tjetër, pëlqimet bot janë marrë në thelb nga përdoruesit me pamje realiste. Këto pëlqime mund të mos jenë të vërteta, por audienca juaj ekzistuese dhe ndjekësit nuk do të jenë në gjendje t'i njohin ato. Shërbimet BOT që ju ofrojnë të jeni shumë realist dhe gjithashtu e bëjnë shumë të vështirë për përdoruesit e Facebook të dallojnë nga pëlqimet e vërteta dhe duke ndjekur që çdo faqe e mirë mund të ketë. Pra, nëse dëshironi të bëni përmbajtjen e tij ose pas virunit, mund të shkoni në mënyrë të përsosur me këtë mundësi. Pëlqimet e BOT -it quhen gjithashtu si pëlqime të rregullta që janë relativisht më të përballueshme sesa pëlqimet reale, dhe ju gjithashtu mund t'i merrni ato më shpejt sepse nuk përfshin të gjithë procesin e kërkimit të optimizuar. I rregullt ose bot i pëlqen procesi për të blerë pëlqime në facebook. Procesi për të blerë pëlqime në facebook. ju ofron një proces të drejtpërdrejtë për të blerë pëlqime në Facebook pa kërkuar detaje konfidenciale në lidhje me llogarinë tuaj, të tilla si adresa e postës elektronike, një fjalëkalim llogarie ose ndonjë informacion tjetër që mund të ndikojë në sigurinë dhe privatësinë e llogarisë tuaj. Uebfaqja jonë dhe i gjithë procesi i porosisë nuk janë vetëm të qetë, por shumë të sigurt gjithashtu. Këtu është procesi i thjeshtë që duhet të ndiqni për të vendosur një porosi me ne: shkruani URL -në e faqes tuaj në Facebook për të cilën duhet të blini pëlqime. Vendosni numrin e pëlqimeve që dëshironi të blini. Përpunoni porosinë tuaj dhe shtojeni atë në karrocë. Bëni pagesën, dhe porosia juaj paraqitet. ju lejon të bëni pagesa përmes PayPal ose kartës së kreditit, duke ju lejuar të zgjidhni një opsion që ju bën më shumë kuptim për ju. Gjithashtu, në rast të ndonjë pyetjeje ose ndihme, ju mund të kontaktoni ekipin tonë mbështetës, i cili është në dispozicion 24/7 për t'ju ndihmuar gjatë gjithë rrugës. Ne nuk mund të presim që t'ju mirëpresim në bord!