Bleni pamje të videos IGTV në Instagram.Si të blini pamje, pajtimtarë, pëlqime, komente?

RegjistrohemShtoni fonde në bilancin tuajKrijoni një kompaniInstagram IGTV

Çmim L / 100

Pamjet e IGTV [max: 1m] [Koha e fillimit: 15 minuta] [Shpejtësia: 5m/ditë] [Албания] [Min: 100] 27.99


Për një provë falas në këtë shërbim, ju lutemi kontaktoni konsulentin në internet në fund të djathtë.


Rritni arritjen tuaj në Instagram kur blini IGTV Views Valuca në çdo media sociale është pamje, komente dhe pëlqime. Është përfaqësimi i përsosur i popullaritetit në rrjet. Ndihmon për të zgjidhur përmbajtjen popullore dhe, për rrjedhojë, nga përmbajtja me cilësi të ulët. Në kohët e fundit, videot IGTV kanë fituar popullaritet të jashtëzakonshëm. Shumë ndikues dhe yje në të gjithë botën kanë zbuluar këtë veçori të re dhe mësojnë ta duan atë. Ajo ofron një metodë të drejtpërdrejtë dhe të zgjatur për të bashkëvepruar me ndjekësit tuaj. Ato mund të jenë të gjatë deri në 15 minuta dhe të kenë ngjashmëri të jashtëzakonshme me videot në YouTube. Me ndihmën e, ju mund të blini pamje të IGTV dhe të rritni shtrirjen e videove tuaja menjëherë. Ne zakonisht dorëzojmë IGTV -në tonë menjëherë pas porosisë së suksesshme, kështu që nuk keni pse të prisni për pikëpamjet tuaja. Videot IGTV - Për ndikuesit dhe bizneset sipas studimeve të fundit, amerikanët po shpenzojnë më shumë se 3 orë në ditë në platformat e mediave sociale. Së bashku me Facebook, Instagram është më i popullarizuari në të gjithë botën. Prandaj, ju mund të imagjinoni sa orë të gjithë po kalojnë në Instagram. Sidomos gjeneratat e reja preferojnë të përdorin Instagramin në çdo media tjetër sociale, pasi është inovative dhe më e këndshme. Shumë njerëz në të gjithë botën po lëvizin nëpër mijëra foto dhe video dhe shijojnë përmbajtjen që postojnë çdo ditë. Ata japin miliona pëlqime dhe pamje në minutë. Ju mund të përfitoni nga ky faktor i saktë. Kur blini pamje IGTV, ju mund të rritni shtrirjen tuaj në rrjet dhe ta lini videon tuaj të shkojë virale. Instagram ka më shumë se 600 milion përdorues në të gjithë globin. Ka përdorues nga çdo komb dhe etni. Të gjithë ata vazhdimisht përdorin Instagram ose në telefonat e tyre dhe nga desktopi. Është mundësia ideale që ndikuesit dhe kompanitë të gjenerojnë një audiencë masive për përmbajtjen e tyre. Shumë përdorues ndajnë fotot e përditshme të jetës së tyre me miqtë e tyre, ndërsa të tjerët përpiqen të shesin produktet e tyre. Është një rrjet ku gjithçka është e mundur. Disa kompani mbështeten në Instagram si burimi i tyre kryesor i të ardhurave. Përmes ndihmës së postimeve në Instagram, ata mund të argëtojnë audiencën e tyre dhe të shesin produktet e tyre. Sidomos videot IGTV janë një ndihmë e shkëlqyeshme, pasi ato ndihmojnë në ofrimin e produkteve në një mënyrë të detajuar dhe të lehtë. Mund të shikohet nga çdo përdorues i Instagramit dhe të rrisë të kuptuarit e produktit tuaj. Për ndikuesit, ajo përfaqëson mundësinë e përsosur për të prezantuar veten më mirë me vijimin tuaj dhe për të krijuar një lidhje emocionale. Sa më i hapur dhe emocionues është një ndikues, aq më të larta shanset e tyre për sukses. Prandaj është thelbësore të postoni përmbajtje të nivelit të lartë të IGTV dhe të siguroheni që të merrni shikime të mjaftueshme. Me ndihmën tonë, ju mund të blini pamje IGTV dhe të siguroheni që videoja juaj të shkojë virale. Cilat janë videot IGTV? Cilat janë videot IGTV? Instagram ka evoluar me kalimin e kohës dhe tani ofron shumë karakteristika për të bashkëvepruar me audiencën tuaj. Një nga karakteristikat më të fundit është IGTV. Në qershor të vitit 2018, Instagram prezantoi një veçori të re dhe e quajti atë Instagram-TV. I ofron çdo përdoruesi të botojë video më të gjata për të përcjellë më shumë informacion. Ka ngjashmëri të konsiderueshme me YouTube dhe shpesh vlerësohet si përpjekja e Instagramit për të imituar funksionalitetin e YouTube. Videot e rregullta në profilin tuaj mund të jenë vetëm deri në një minutë të gjatë, ndërsa videot IGTV duhet të jenë midis një dhe 15 minutave. Nëse keni një llogari të verifikuar, mund të ndani video me një gjatësi deri në 1 orë. Kjo ndërton platformën e përsosur për të biseduar drejtpërdrejt me ndjekësit tuaj dhe për të përcjellë çdo informacion të mundshëm. Me këtë veçori, Instagram lejoi që krijuesit e përmbajtjes të ishin shumë krijues. Sa më gjatë të jenë videot, aq më të larta është ndërveprimi i mundshëm. Çdo përdorues që shikon videon tuaj të plotë IGTV do të ketë mundësinë për t'ju njohur më mirë sesa një video e thjeshtë një minutëshe. Ju mund të postoni vlogs nga jeta juaj e përditshme, të reklamoni produktet tuaja dhe të bëni mësime. Ju keni shansin e paparë për të hartuar videot tuaja IGTV sipas dëshirave tuaja. Nuk ka asnjë detyrim fare. Megjithatë, videot IGTV kërkojnë shumë punë, dhe ju duhet të siguroheni që puna juaj të paguajë për sa i përket shikimeve të IGTV. Ne mund t'ju garantojmë për të rritur audiencën tuaj të videove IGTV kur blini shikime IGTV. Ne vetëm ju dërgojmë shikime të vërteta të videos IGTV kur blini shikime IGTV nga. Përdoruesit e suksesshëm mund të marrin edhe më të suksesshëm Përdoruesit e suksesshëm mund të marrin edhe më të suksesshëm të gjithë mund të zbulojnë përmbajtje të re përmes faqes Explore në Instagram. Aty të gjithë merren me dhjetëra postime të njohura në rrjet. Algoritmi në Instagram përfshin vetëm përmbajtje që mendon se do t'i përshtatet interesit tuaj dhe ka provuar të jetë popullor. Është një sistem i sofistikuar që mund t'ju ndihmojë të përshpejtoni rritjen tuaj. Thjesht për shkak të madhësisë së Instagramit, ka një audiencë për gjithçka. Kjo është pikërisht aty ku shumë përdorues dështojnë. Ata thjesht nuk mund të arrijnë audiencën e tyre të synuar. Në mënyrë që të merrni videon tuaj IGTV të sugjeruar për përdoruesit e tjerë, është thelbësore të keni shumë shikime IGTV në videon tuaj. Pa një numër të madh shikimesh, është pothuajse e pamundur të promovoheni nga Instagram. Përdor parametra specifikë për të përcaktuar popullaritetin e videove IGTV. Më e rëndësishmja është deri tani numri i pikëpamjeve të IGTV që merrni. Ju duhet të siguroheni që do të konsiderohet e përhapur. Prandaj këshillohet vetëm të blini pamje të IGTV për videot tuaja dhe të siguroni suksesin tuaj. Videot IGTV zakonisht rriten në mënyrë eksponenciale në popullaritet. Është thjesht më e lehtë të shkosh nga 100,000 në 101,000 shikime sesa nga 0 në 1.000. Problemi kryesor është se Instagram nuk do të promovojë një video që konsiderohet jopopullore, dhe shpesh, ndjekësit tuaj nuk do ta shohin as atë. Gjithashtu, nuk është veçanërisht e rëndësishme se sa e mirë është cilësia e videos. Algoritmi në Instagram nuk ka asnjë mënyrë për të matur cilësinë e secilit video IGTV; Prandaj, përqendrohet vetëm në vlerat numerike kur llogaritni secilën popullaritet të videove. Për shembull, ajo konsideron se sa kohë njerëzit si shikojnë videon tuaj. Kur shumica e përdoruesve vazhdojnë ta shikojnë videon deri në fund, dhe ka shumë pamje IGTV, Instagram do të supozojë se është popullor. Kur blini pamje në Instagram TV, mund ta mashtroni algoritmin duke menduar se videoja juaj po shkon virale. Ne do t'ju dërgojmë vetëm pamje të vërteta IGTV që shikojnë videon tuaj deri në fund. Shërbimi ynë mund të inkurajojë Instagramin që t'ju promovojë vazhdimisht për përdoruesit e tjerë. Pse duhet të blini pamje të IGTV nga pse duhet të blini pamje të IGTV nga ne jemi në faqen e internetit të duhur kur bëhet fjalë për suksesin e mediave sociale. Kur punoni me ne, mund të përfitoni nga përvoja dhe pasioni shumë vite. Misioni ynë kryesor është të kënaqim klientët tanë dhe t'i ndihmojmë ata të arrijnë qëllimet e tyre. Ne jemi ofruesi i vetëm globalisht që garanton që shikuesit tuaj IGTV do të shikojnë videot tuaja nga e para deri në sekondën e fundit. Askush tjetër nuk mund t'ju ofrojë këtë garanci të veçantë. Shumë nga konkurrentët tanë vetëm ju dërgojnë pamje IGTV që shikojnë videot tuaja për disa sekonda. Kjo madje mund të jetë kontra-produktive për suksesin tuaj në Instagram. Ne kemi përsosur strategjitë tona të rritjes së mediave sociale ndër vite, dhe ju mund të përfitoni nga ekspertiza jonë. Më poshtë, ne kemi renditur vetëm disa nga avantazhet që keni kur punoni me ne. Dorëzimi i shpejtë dhe i sigurt Dorëzimi i shpejtë dhe i sigurt Të gjitha shërbimet tona përfshijnë shpërndarjen e shpejtë. Ne do t'i përpunojmë porositë pothuajse menjëherë pas një porosie të suksesshme. Ne përdorim metoda të sigurta për të dërguar pamjet IGTV në profilin tuaj. Pamjet e IGTV janë të gjitha nga përdoruesit e vërtetë, të cilat kurrë nuk do ta vendosin llogarinë tuaj në asnjë rrezik. Ju kurrë nuk do të shkelni kushtet e shërbimit të Instagramit. Për më tepër, ne ofrojmë kriptim SSL kur blini pamje IGTV, kështu që asnjë nga detajet tuaja të pagesës nuk do të ruhet kurrë. Ne kemi mundësi të mëdha kur bëhet fjalë për metodat e pagesës. Ju mund të zgjidhni të paguani me çdo kartë krediti, ACH, Google Pay dhe Apple Pay në faqen tonë të internetit. Ju gjithashtu mund të blini pamje IGTV me PayPal në faqen tonë të internetit. Ekziston opsioni i duhur i pagesës për të gjithë ata që duan të blejnë shikime IGTV. 24/7 Garancia e mbështetjes dhe rimbushjes sa herë që blini pamje të IGTV nga ne, ju do të përfitoni nga garancia jonë e rimbushjes. Nëse pikëpamjet tuaja të IGTV duhet të ulen ndonjëherë për ndonjë arsye, ne do të sigurohemi që t'i rimbushni ato përsëri përsëri. Thjesht kontaktoni mbështetjen tonë miqësore përmes postës elektronike ose livechat, dhe ne do të sigurohemi që t'i rimbushni ato menjëherë. Nëse keni ndonjë pyetje tjetër në lidhje me blerjen e pikëpamjeve të IGTV, ndjehuni të lirë të na kontaktoni gjithashtu. Ju mund të na arrini shtatë ditë në javë për 24 orë.